צוות העמותה

 

מנהל מעגלים בממלכתי  

  Tzuri Azran

  tsuri@maagalim.org

 

            מנהלת מחוז שפלה 

  Yoni Bitton

  yonibitton2@gmail.com

 

מנהלת מחוז שפלה בנות 

  Miri Shtrausman

  mirist12@gmail.com

 

מנהלת מחוז מרכז בנות 

  Anat Yosefi

  anat@maagalim.org

 

מנהלת מחוז דרום בנות 

 Tamar Metuki

  tamar@maagalim.org

 

מנהלת מחוז צפון בנות 

  Oria Elias

  oria@maagalim.org

 

מנהל מחוז דרום בנים

 

  Nataf Moyal

  vehigadta@gmail.com

 

מנהל מחוז גוש דן בנים

 

  Yehuda malka

  yehuda846@gmail.com

 

מנהל מחוז מרכז בנים

  Gavriel shalom

  gavriel@maagalim.org

 

מנהל מחוז צפון בנים

  Assaf Achipaz

  achipaz@maagalim.org

The Team